OSALE ETTEVÕTTE, PERE VÕI SÕPRADEGA

MIDA ja KUS KORISTADA?

 

Prügi on kõikjal. Innustame koristuspäeval märkama eelkõige väikeprügi, sealhulgas suitsukonisid, mida leídub ohtralt parklates, bussipeatustest  ja teepervedel. 

Kõige lihtsam on koristada endale kallist paika või kodu ning töökoha piirkonda. Tänavu kutsume üles koristama ka veekogude (mered, jõed, järved) ümbrust.

Vajadusel küsi nõu kohalikust omavalitsusest, info@maailmakoristus.ee või osale avalikul koristusel! 

Lisaks vabatahtlike pingutustele saame koristuspäeva ellu viidud tänu headele partneritele.  Ka sinu ettevõttest võib saada ürituse toetaja.

Oled väga oodatud panustama oma töötajate aja, finantside ja teenustega, luues samal ajal väärtust oma brändile.

KUIDAS OSALEDA?

 

Kõige lihtsam moodus toetamiseks: 

Kasutage Maailmakoristuspäeva meeskonnaüritusena: tulge koristama koos meeskonnaga ja soovi korral kaasake oma kliendid. Veetke üks vahva koristuspäev koos – lisaks meeleolukale ühistegevusele teete head meie keskkonnale.

Kaasake prügi koristamisse oma partnerid ja kogukond: esitage partneritele väljakutse prügi koristamises osalemiseks. Hea eeskuju on nakkav!

Kasutage oma kanaleid (uudiskirju, sotsiaalmeediat jms) sõnumi levitamiseks. Andke põnevatest ettevõtmistest teada Maailmakoristuspäeva Eesti tiimile, et saaksime head sõna ka oma kanalites levitada.

ABIKS KORISTUSE KORRALDAMISEL

  • Koristuskoht vali enda ümbruskonnast. Sobib nii roheala, rand kui ka linnatänav. Vajadusel võta koristuskoha leidmiseks ühendust kohaliku omavalitsusega.
  • Prügi kogumiseks soovitame kasutada taaskasutatud kotte (vanad saia- või leivakotid). Neid on mugav panna avalikesse konteineritesse.
  • Prügi ladustamiseks soovitame kasutada avalikke või asutuse enda prügikonteinereid. Vajadusel küsi nõu kohalikust omavalitsusest.
  • Ohutuse tagamiseks soovitame kasutada kindaid, vajadusel helkurvesti
  • Lisainfot saad SIIT. Vajadusel võta meiega ühendust info@maailmakoristus.ee

Registreeri oma tiim ka koristusele!

Registreerimise vorm
Meil on ütlemata hea meel, et oled otsustanud Maailmakoristuspäeval välja tulla ning midagi tõeliselt olulist ja head ära teha! Vaid koos tehes saab väikesest suur! Maailmakoristuspäev toimub 17.09.2022. Palun pane ennast ja enda sõpruskond või tiim siin kirja: