Toeta! - Maailmakoristuspäev

Toeta!

Maailmakoristuspäeva idee läheb sulle korda? Oled valmis selle õnnestumisse investeerima?

Selleks on kaks varianti: kas panustada oma teadmiste, oskuste ja ajaga või teha rahaline ülekanne.

Iga kingitud euro ja töötund on korraldustiimile suureks abiks.

1. Toeta rahaliselt!

Konto omanik: MTÜ JCI Go Koda

EE857700771000824104

Selgituseks märgi: Maailmakoristuspäev

2. Tule vabatahtlikuks!

Kutsume oma korraldustiimiga liituma vabatahtlikke, kel on suur hing, natuke aega ja soov vägevaid asju ellu viia!

Keda me otsime?

  1. Koordinaatoreid igasse Eesti maakonda, kes on oma piirkonnas koristuspäeva hing, kõiketeadja, korralduse ning koristusaktsioonide koordineerimise eestvedaja.
  2. Logistika eestvedajaid, kes teavad, kuidas suured ülesanded (näiteks: kuidas jõuavad prügikotid kõigi koristajateni) töötavateks plaanideks teha ja need ellu viia.
  3. Veebiarenduse ja IT eestvedajaid, kes teevad meie kodulehe veel mugavamaks, ilusamad ja leitavamaks ning tunnevad erinevate rakenduste, andmebaaside ja platvormide üheks toimivaks tervikuks sidumise kunsti.
  4. Turunduse ja kommunikatsiooni asjatundjaid järgnevates valdkondades: venekeelne kommunikatsioon, veebi- ja sotsiaalmeediaturundus, partnersuhete arendus, meediapindade planeerimine ja läbirääkimine jms.
  5. Fundraiserit, kes aitab meil leida lisaressursse koristuspäeva ettevalmistuste uuele tasemele viimiseks.
  6. Prügi kaardistamise edendajaid, kes suudavad motiveerida sadu organisatsioone ja tuhandeid inimesi looduses liikudes sealt leitud prügi kaardistama ning nii üheskoos maailma kõige täpsemat prügikaarti looma.
  7. Infohalduse koordineerijat, kelle silme alt ei pääse ükski oluline meil, küsimus ega infopäring ning kes mõistab, kuidas õiged infokillud viia õigete tiimiliikmeteni.
  8. Inimeste inimest ehk vabatahtlike koordinaatorit, kes kõigi nende heade inimestega hästi läbi saab, nende muresid ja rõõme kuulab ning teab, mis on vabatahtlike motiveerituse retsept.
  9. Sinu superoskus on veel midagi muud? Väga hea! Anna teada, mis see on?

ANNA ENDAST MÄRKU JA KIRJUTA MEILE!
Pikka ja ametlikku CV-d ehk polegi vaja. Kirjuta meile lihtsalt lühidalt, millega oled enne hakkama saanud, mida hästi oskad ning mis rolli soovid tiimis täita!

Liitu meiega, kingime Eestile 100. sünnipäevaks üheskoos puhtad metsad ja rannikud!

* Me pakume vabatahtlikku tööd, mis tähendab, et oleme piiritult tänulikud regulaarselt panustatava aja eest. Me anname endast kõik, et pakkuda Sulle omalt poolt vastu unikaalset emotsiooni, uusi teadmisi, olulisi ja huvitavaid väljakutseid ja eneseteostust ning võrratut tiimi koos uute kontaktidega. Palgatööd meil esialgu pakkuda pole.