Kaardista prügi - Maailmakoristuspäev

Kaardista prügi

Kaardista prügi World Cleanup äpiga

Armas kaardistaja! Paraku on World Cleanup äpiga esinenud aeg-ajalt tehnilisi probleeme. Palume sul looduses liikudes siiski võimalusel prügi kaardistada. Kui rakendus parajasti ei tööta, tee palun prügistatud paigast pilt, märgi üles prügi kogus ja koostis ning asukoht ja saada see aadressile info@maailmakoristus.ee. Ootame väga infot kõigi suuremate prügipunktide kohta üle Eesti, vajame kaardistamise abi iseäranis Valgamaal, Raplamaal, Ida-Virumaal ja Lääne-Virumaal! Ja loomulikult ka suuremate linnade ümbruses. Ootame prügipunkte üle Eesti kuni 2. septembrini k.a.

Eduka koristuspäeva eelduseks on see, et me teame, kus prügi vedeleb. Selleks on World Cleanup Day meeskond välja töötanud lihtsa ja mugava rakenduse, mis aitab sul looduses liikudes kõik leitud prahi ilusti üles märkida globaalsele prügikaardile.

Prügikaardistamise tulemusel tekib ülemaailmne prügikaart, mis aitab vabatahtlikel 15. septembril prügi üles leida ja see ära koristada. Samas võimaldab see kaart ka teadlastel jäätmeprobleemi põhjalikumalt analüüsida.

Kaardistamine on väga oluline ja lihtne. Tee seda kindlasti!

Lae alla materjal: “Kaardistamine samm sammult”

või loe kohe edasi, kuidas seda teha: